Views Type Block (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Pages
lv: Lapas

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Weight
lv: Svars

en: none
lv: neviens

en: edit
lv: labot

en: Views
lv: Skati

en: Region
lv: Reģions

en: Theme
lv: Tēma

en: Active
lv: Aktīvs

en: Block
lv: Bloks

en: Module
lv: Modulis

en: Throttle
lv: Drosele

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: PHP code
lv: PHP kods

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: exposed
lv: eksponēts
