Views Type Block (6.x-1.0) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Body
ml: ഘടന

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Description
ml: വിവരണം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Region
ml: പ്രദേശം

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Module
ml: മൊഡ്യൂൾ
