Views Type Block (6.x-1.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Pages
te: పేజీలు

en: Value
te: విలువ

en: Description
te: వివరణ

en: Weight
te: భారం

en: none
te: ఏమీలేవు

en: edit
te: మార్చు

en: Region
te: ప్రాంతం

en: Theme
te: అలంకారం
