Views Type Block (6.x-1.0) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Pages
uk: Сторінки

en: Value
uk: Значення

en: Description
uk: Опис

en: Weight
uk: Вага

en: none
uk: немає

en: edit
uk: редагувати

en: Views
uk: Види

en: Region
uk: Область

en: Theme
uk: Тема

en: Active
uk: Активно

en: Block
uk: Блок

en: Module
uk: Модуль

en: Delta
uk: Дельта

en: Throttle
uk: Обмежувач

en: Cache
uk: Кеш

en: PHP code
uk: Код PHP

en: Block ID
uk: ID блоку

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: exposed
uk: розкритий

en: The ID of the block.
uk: Ідентифікатор блоку.

en: The block title.
uk: Заголовок блоку.

en: Provide a simple link to edit the block.
uk: Пряме посилання на редагування блоку.

en: The block description.
uk: Опис блоку.

en: Views Block
uk: Блок видів

en: Show always
uk: Показувати завжди
