Views Bonus Pack (6.x-1.0-beta4) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Views
uk: Види

en: CSV file
uk: Файл CSV

en: Panels: Teasers, By Term, 3 columns
uk: Панелі: Анонси, По Терміну, 3 колонки

en: Bonus: Views Export
uk: Бонус: Експорт Видів

en: Bonus: Panels
uk: Бонус: Панелі

en: Various views style plugins to put views nodes in panels
uk: Різні додатки стиліі видів, для розміщення матеріалів видів у панелі

en: DOC file
uk: Файл DOC

en: TXT file
uk: Файл TXT

en: XML file
uk: Файл XML

en: CSV filename
uk: Ім'я файлу CSV

en: XML filename
uk: Ім'я файлу XML

en: Not implemented.
uk: Не реалізовано.
