Views Bonus Pack (6.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Views
az: Görünüşlər

en: Filename
az: Fayl adı

en: Separator
az: Ayırıcı

en: Seconds
az: Saniyələr

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
az: Görünüşü RSS lenti kimi lent kimi göstərin.
