Views Bonus Pack (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Views
fa: نماها

en: Filename
fa: نام فایل

en: Separator
fa: جداکننده

en: Seconds
fa: ثانیه

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
fa: نمایش نما به صورت یک خوراک، مانند خوراک RSS.

en: DOC file
fa: فایل DOC

en: TXT file
fa: فایل TXT

en: XML file
fa: فایل XML

en: Provide as file
fa: ارائه به صورت فایل

en: Not implemented.
fa: پیاده‌سازی نشده.

en: XLS file
fa: فایل XLS
