Views Bonus Pack (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Separator
gl: Separador

en: Seconds
gl: Segundos

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
gl: Amosar a vista como unha fonte, com unha fonte RSS.

en: Not implemented.
gl: Non existe.
