Views Bonus Pack (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Seconds
hu: Másodperc

en: CSV file
hu: CSV fájl

en: Transition time
hu: Átmenet ideje

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
hu: Megjeleníti a nézetet, mint csatorna, például egy RSS hírcsatorna.

en: Display the view as a comma seperated list.
hu: A nézet megjelenítése vesszővel elválasztott listaként.

en: Display the view as a doc file.
hu: Nézet megjelenítése, mint doc fájl.

en: Not implemented.
hu: Nincs elkészítve.

en: XLS file
hu: XLS fájl

en: Attach text
hu: Szöveg csatolása

en: Fading speed
hu: Áttünés sebessége
