Views Bonus Pack (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Views
id: View

en: Filename
id: Nama berkas

en: Separator
id: Pemisah

en: Seconds
id: Detik

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
id: Tampilkan view sebagai feed, seperti RSS feed.
