Views Bonus Pack (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Views
ja: ビュー

en: Filename
ja: ファイル名

en: Separator
ja: セパレーター

en: Seconds
ja: 秒

en: CSV file
ja: CSV形式

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
ja: RSSフィードのようなフィードとしてビューを表示します。

en: DOC file
ja: DOC形式

en: Display the view as a doc file.
ja: DOC形式で表示

en: TXT file
ja: TXT形式

en: Display the view as a txt file.
ja: TXT形式で表示

en: XML file
ja: XML形式

en: XLS file
ja: XLS形式

en: Display the view as a xls file.
ja: XLS形式で表示
