Views Bonus Pack (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: Seconds
kn: ಸೆಕಂಡುಗಳು

en: XML file
kn: XML ಕಡತ
