Views Bonus Pack (6.x-1.0) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: Views
nl: Overzichten

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Seconds
nl: Seconden

en: CSV file
nl: CSV-bestand

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
nl: Het overzicht als een feed weergeven, zoals een RSS feed.

en: DOC file
nl: DOC-bestand

en: TXT file
nl: TXT-bestand

en: XML file
nl: XML-bestand

en: Not implemented.
nl: Niet geïmplementeerd.

en: XLS file
nl: XLS-bestand
