Views Bonus Pack (6.x-1.0) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Seconds
pl: Sekundy

en: CSV file
pl: Plik CSV

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
pl: Wyświetl widok jako kanał, np. RSS.

en: DOC file
pl: Plik DOC

en: Display the view as a doc file.
pl: Wyświetl widok jako plik doc.

en: TXT file
pl: Plik TXT

en: Display the view as a txt file.
pl: Wyświetl widok jako plik txt.

en: XML file
pl: Plik XML

en: Not implemented.
pl: Nie zaimplementowany.

en: XLS file
pl: Plik XLS
