Views Bonus Pack (6.x-1.0) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Views
pt: Visualizações

en: Filename
pt: Nome do ficheiro

en: Separator
pt: Separador

en: Seconds
pt: Segundos

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
pt: Exibir a view como um feed, tal como um feed RSS.
