Views Bonus Pack (6.x-1.0) - en to ru translation catalogue (20 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Filename
ru: Имя файла

en: Separator
ru: Разделитель

en: Seconds
ru: Секунды

en: CSV file
ru: Файл CSV

en: Panels: Teasers, By Term, 3 columns
ru: Panels: Анонсы, По Термину, 3 колонки

en: Bonus: Views Export
ru: Bonus: Экспорт Представлений

en: Bonus: Panels
ru: Bonus: Панели

en: Various views style plugins to put views nodes in panels
ru: Различные стили представления плагинов, чтобы поместить материалы представлений в панели

en: Transition time
ru: Время перехода

en: Use the module's default styling
ru: Использовать стиль модуля

en: </em> must be a <em>numberic</em> value.
ru: </em> должен быть <em>числовым</em> значение.

en: Please use a "." instead of a "," in the <em>
ru: Используйте "." вместо "," в <em>

en: </em> field.
ru: </em> поле.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
ru: Отобразить представление как ленту, такую как, например, RSS-лента.

en: DOC file
ru: Файл DOC

en: TXT file
ru: Файл TXT

en: XML file
ru: Файл XML

en: Not implemented.
ru: Не реализовано.

en: XLS file
ru: файл XLS
