Views Bonus Pack (6.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Seconds
sk: Sekundy

en: CSV file
sk: CSV súbor
