Views Bonus Pack (6.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Separator
tr: Ayraç

en: Seconds
tr: Saniye

en: CSV file
tr: CSV dosyası

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
tr: Sonuçları besleme olarak göster, bir RSS beslemesi gibi.

en: TXT file
tr: TXT dosyası

en: XML file
tr: XML dosyası

en: XLS file
tr: XLS dosyası
