Views Bonus Pack (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Views
fi: Näkymät

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Separator
fi: Erotin

en: CSV file
fi: CSV-tiedosto

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
fi: Näytä näkymä syötteenä, kuten RSS syötteenä.
