Views Bonus Pack (6.x-1.1) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Views
is: Gagnasýn

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Separator
is: Skilja

en: XML file
is: XML skrá

en: Not implemented.
is: Ekki útfært.

en: XLS file
is: XLS skrá
