Views Bonus Pack (6.x-1.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Filename
sv: Filnamn

en: Separator
sv: Avskiljare

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
sv: Visa vyn som ett flöde, t.ex. ett RSS-flöde.

en: Not implemented.
sv: Inte implementerad.
