Views Bonus Pack (6.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Separator
ar: فاصل

en: Seconds
ar: ثوان

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
ar: عرض العرض كتلقيمة، كتلقيمة RSS.
