Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Depth
ar: العمق

en: Views
ar: العرض

en: Menu item
ar: رابط

en: Deleted menu item %title.
ar: حُذف الرابط %title.

en: menu
ar: قائمة

en: Menu settings
ar: إعدادات القائمة
