Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Views
bg: Изгледи

en: Menu item
bg: Елемент от меню

en: Deleted menu item %title.
bg: Елементът %title изтрит.

en: menu
bg: меню

en: Menu settings
bg: Настройки на меню
