Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Depth
ca: Profunditat

en: Menu item
ca: Element del menú

en: Link URL
ca: URL de l'enllaç

en: Deleted menu item %title.
ca: Element de menú %title suprimit.

en: menu
ca: menú

en: Menu settings
ca: Paràmetres de menú

en: Parent menu item
ca: Element pare de menú

en: Link title
ca: Títol de l'enllaç

en: Link path
ca: Camí de l'enllaç
