Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Depth
cs: Hloubka

en: Menu item
cs: Položka menu

en: Link URL
cs: URL odkazu

en: Deleted menu item %title.
cs: Odstraněna položka menu %title.

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Link title
cs: Název odkazu
