Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Depth
cy: Dyfnder

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Menu item
cy: Eitem dewislen

en: Link URL
cy: Cysylltu URL

en: Deleted menu item %title.
cy: Eitem dewislen %title wedi ei ddileu.

en: menu
cy: dewislen

en: Menu settings
cy: Gosodiadau dewislen

en: Parent menu item
cy: Eitem dewislen rhiant

en: Link title
cy: Pennwad dolen
