Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Depth
de: Tiefe

en: Views
de: Views / Ansichten

en: Menu item
de: Menüpunkt

en: Link URL
de: Link-URL

en: Deleted menu item %title.
de: Der Menüpunkt %title wurde gelöscht.

en: menu
de: Menü

en: Link weight
de: Link-Gewichtung

en: Menu settings
de: Menüeinstellungen

en: Parent menu item
de: Übergeordneter Menüpunkt

en: Maximum depth
de: Maximale Tiefe

en: Menu items
de: Menüpunkte

en: Link title
de: Link Titel

en: Link path
de: Linkpfad

en: TODO: please describe this table!
de: TODO: bitte diese Tabelle beschreiben!

en: TODO: please describe this field!
de: TODO: bitte dieses Feld beschreiben!
