Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Depth
et: Sügavus

en: Views
et: Vaated

en: Menu item
et: Menüüelement

en: Deleted menu item %title.
et: Menüüelement %title kustutatud.

en: menu
et: menüü

en: Menu settings
et: Menüü sätted

en: Parent menu item
et: Vanemmenüükirje
