Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Depth
fi: Syvyys

en: Views
fi: Näkymät

en: Menu item
fi: Valikon kohta

en: Link URL
fi: Linkin osoite

en: Deleted menu item %title.
fi: Valikosta poistettiin kohta %title.

en: menu
fi: valikko

en: Menu settings
fi: Valikon asetukset

en: Parent menu item
fi: Ylätason valikkoelementti

en: Link title
fi: Linkin otsikko

en: Link path
fi: Linkin polku
