Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Depth
fr: Profondeur

en: Views
fr: Vues

en: Menu item
fr: Élément de menu

en: Link URL
fr: Url du Lien

en: Deleted menu item %title.
fr: Elément de menu %title supprimé.

en: Menu settings
fr: Paramètres du menu

en: Parent menu item
fr: Élément de menu parent

en: Maximum depth
fr: Profondeur maximale

en: Menu items
fr: Eléments de menu

en: Link title
fr: Titre du lien

en: Link path
fr: Chemin du lien
