Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Depth
he: עומק

en: Views
he: היבטים

en: Menu item
he: שורה בתפריט

en: Deleted menu item %title.
he: שורת התפריט %title נמחקה.

en: menu
he: תפריט

en: Menu settings
he: הגדרות תפריט

en: Parent menu item
he: פריט תפריט אב

en: Link path
he: נתיב הקישור
