Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Depth
hr: Dubina

en: Menu item
hr: Izbornička stavka

en: Deleted menu item %title.
hr: Stavka %title menija je obrisana.

en: menu
hr: izbornik

en: Menu settings
hr: Postavke izbornika
