Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Depth
it: Profondità

en: Views
it: Viste

en: Menu item
it: Voce del menu

en: Deleted menu item %title.
it: Eliminata voce del menu %title.

en: Menu settings
it: Impostazioni del menù

en: Parent menu item
it: Voce genitore del menu

en: Link path
it: Percorso del link
