Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Depth
ja: 深さ

en: Views
ja: 表示

en: Menu item
ja: メニュー項目

en: Link URL
ja: リンク URL

en: Deleted menu item %title.
ja: メニュー項目 %title が削除されました。

en: menu
ja: メニュー

en: Menu settings
ja: メニューの設定

en: Parent menu item
ja: 親メニューアイテム

en: Maximum depth
ja: 最大の深さ

en: Link path
ja: リンクパス

en: TODO: please describe this table!
ja: TODO: このテーブルに説明を付けて下さい!

en: TODO: please describe this field!
ja: TODO: このフィールドに説明を付けて下さい!
