Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Depth
lt: Gylis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Menu item
lt: Meniu punktas

en: Deleted menu item %title.
lt: Meniu punktas %title ištrintas.

en: menu
lt: meniu

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Menu items
lt: Meniu elementai

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas
