Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Depth
lv: Dziļums

en: Views
lv: Skati

en: Menu item
lv: Izvēlnes elements

en: Deleted menu item %title.
lv: Dzēsts izvēlnes elements %title.

en: menu
lv: izvēlne

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Link path
lv: Saites adrese
