Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Depth
pl: Głębokość

en: Views
pl: Widoki

en: Menu item
pl: Element menu

en: Link URL
pl: Adres (URL) odnośnika

en: Deleted menu item %title.
pl: Usunięto element menu o nazwie %title.

en: Menu settings
pl: Menu

en: Parent menu item
pl: Nadrzędny element menu

en: Maximum depth
pl: Maksymalna głębokość

en: Menu items
pl: Menu

en: Link title
pl: Tytuł odnośnika

en: Link path
pl: Ścieżka odnośnika
