Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Depth
pt: Profundidade

en: Views
pt: Visualizações

en: Menu item
pt: Item de menu

en: Deleted menu item %title.
pt: Eliminado item de menu %title.

en: Menu settings
pt: Configurações de menu

en: Link title
pt: Titulo da ligação

en: Link path
pt: Caminho da ligação
