Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Depth
ro: Adâncime

en: Views
ro: Vizualizări

en: Menu item
ro: Articol de meniu

en: Link URL
ro: URL Link

en: Deleted menu item %title.
ro: Articolul de meniu %title a fost şters.

en: menu
ro: meniu

en: Menu settings
ro: Opţiuni de meniu

en: Parent menu item
ro: Elementul meniu părinte
