Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Menu item
sk: Položka menu

en: Link URL
sk: URL adresa

en: Deleted menu item %title.
sk: Odstránená položka menu %title.

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Parent menu item
sk: Nadradená menu položka

en: Maximum depth
sk: Maximálna hĺbka

en: Link title
sk: Titulok adresy
