Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Depth
sv: Djup

en: Menu item
sv: Menyval

en: Link URL
sv: URL för länk

en: Deleted menu item %title.
sv: Raderade menyvalet %title.

en: menu
sv: meny

en: Menu settings
sv: Inställningar för meny

en: Parent menu item
sv: Överliggande menyval

en: Maximum depth
sv: Största djup

en: Link title
sv: Titel för länk

en: Link path
sv: Sökväg för länk
