Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Depth
uk: Глибина

en: Views
uk: Види

en: Menu item
uk: Пункт меню

en: Link URL
uk: Посилання

en: Deleted menu item %title.
uk: Видалено пункт меню %title.

en: menu
uk: меню

en: Link weight
uk: Вага посилання

en: Menu settings
uk: Налаштування меню

en: Parent menu item
uk: Батьківський елемент меню

en: Maximum depth
uk: Макс. глибина

en: Link title
uk: Назва посилання

en: Link path
uk: Шлях посилання
