Views build menu (6.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Depth
vi: Độ sâu

en: Menu item
vi: Mục liên kết

en: Link URL
vi: URL liên kết

en: Deleted menu item %title.
vi: Đã xóa mục liên kết %title.

en: Link title
vi: Tiêu đề liên kết
