Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.10-beta1) - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: Next
hr: Sljedeći

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Administration
hr: Administracija

en: Edit
hr: Uredi

en: Category
hr: Kategorija

en: Field
hr: Polje

en: Default
hr: Zadano

en: View
hr: Pregled

en: Vocabularies
hr: Rječnici

en: Active
hr: Aktivno

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Published
hr: Objavljeno

en: Last access
hr: Zadnji pristup

en: Code
hr: Kod

en: Role
hr: Uloga

en: Operation
hr: Operacija

en: Member for
hr: Član već

en: Display fields
hr: Prikaži polja

en: Sticky
hr: Ljepljivo

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
hr: Popis pojmova razdvojenih zarezom koji opisuju ovaj sadržaj. Npr: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".

en: Execute
hr: Izvrši

en: Delete comment
hr: Izbriši komentar

en: The value provided for %field is not a valid URL.
hr: Podaci upisani u %field nisu ispravan URL.
