Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.10-beta1) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Next
th: ถัดไป

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Content
th: เนื้อหา

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้

en: Type
th: ชนิด

en: Author
th: ผู้เขียน

en: Administration
th: ดูแลระบบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Default
th: ค่าปริยาย

en: View
th: ดู

en: Active
th: ใช้งาน

en: Page
th: หน้า

en: Roles
th: ระดับผู้ใช้

en: Published
th: จัดพิมพ์แล้ว

en: Last access
th: เข้าชมล่าสุด

en: Code
th: รหัส

en: Operation
th: การดำเนินการ

en: Member for
th: เป็นสมาชิกมาแล้ว

en: Sticky
th: ปักหมุด

en: Delete comment
th: ลบความคิดเห็น
