Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.10-beta1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تېما

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Default
ug: كۆڭۇلدىكى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Last access
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Code
ug: كودى

en: Member for
ug: تىزىملانغان
