Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.10-beta2) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Category
km: ប្រភេទ

en: Field
km: វាល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: View
km: មើល

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Active
km: សកម្ម

en: Page
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: Code
km: កូដ

en: Role
km: តួនាទី

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Member for
km: សមាជិក​សម្រាប់

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
km: បញ្ជី​ពាក្យ​ដែល​​បំបែក​ដោយ​សញ្ញា​ក្បៀស​ពិពណ៌នា​​អំពី​មាតិកា​នេះ ។ ​ឧទាហរណ៍ ៖ funny, bungie jumping, "Company, Inc." ។

en: Delete comment
km: លុប​មតិយោបល់

en: The value provided for %field is not a valid URL.
km: តម្លៃ​ដែល​បាន​ផ្ដល់​ចំពោះ %field មិន​មែន​ជា URL ​ត្រឹមត្រូវ​ឡើយ ។
