Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.10-beta2) - en to pa translation catalogue (15 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Category
pa: ਕੈਟਾਗਰੀ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Published
pa: ਪਬਲਿਸ਼ ਕੀਤਾ

en: Last access
pa: ਆਖਰੀ ਵਰਤੋਂ

en: Delete comment
pa: ਟਿੱਪਣੀ ਹਟਾਓ
