Views Bulk Operations (VBO) (6.x-1.10-beta3) - en to bg translation catalogue (29 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Next
bg: Напред

en: Operations
bg: Операции

en: Content
bg: Съдържание

en: Username
bg: Потребителско име

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Administration
bg: Администрация

en: Edit
bg: Промени

en: Category
bg: Категория

en: Field
bg: Поле

en: Default
bg: По подразбиране

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Преглед

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Active
bg: Активен

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли

en: Published
bg: Публикувано

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Code
bg: Код

en: Role
bg: Роля

en: Operation
bg: Действие

en: Member for
bg: Член от

en: Sticky
bg: Фиксиран

en: A comma-separated list of terms describing this content. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc.".
bg: Списък от изрази, разделени със запетайки, който описва съдържанието. Например: забавен, скачане с бънджи, "компания".

en: Execute
bg: Изпълни

en: Delete comment
bg: Изтрий коментар

en: The value provided for %field is not a valid URL.
bg: Стойността за %field не е валиден URL адрес.
